تبلیغات
حسینی وبلاگ - اسرار خواندن فکر دیگران!!
 
درباره وبلاگ


با سلام از اینکه مارا انتخاب نموده اید ممنونیم.ما(گروه وبلاگ نویسی حسینی)در صددیم به بهترین نوع در ارائه ی مسائل دینی و فرهنگی در خدمت شما باشیم.غرض ما از راه اندازی وبلاگ روشن تر کردن ذهن خوانندگان درباره مسایل فرهنگی واسلامی و ترویج فرهنگ صحیح اسلامی در جامعه است.از آن لحاظ ما در یک کشور جهان سوم زندگی میکنیم ودین امری بدیهی در جامعه ماست و تبلیغات گسترده ای برای دین ستیزی در این کشورها اعمال شده برآن شدیم با حرکتی بسیار میانه روانه ،نه تند خو و نه کند رفتار به بررسی این مسایل بپردازیم.مطمئنم که بازدید کننده های همیشگی ما این را میدانند و بر این گفته صحه میگذارند.در این مدت که در اینترنت گشت میکنید با ما باشید و با نظراتتان مارا در این امر خیر یاری دهید.

مدیر وبلاگ : محمد حسینی
نظرسنجی
نظر شما درمورد حسینی وبلاگ چیست؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
hossainee.mihanblog.com
حسینی وبلاگ
سلام باعرض پوزش بدلیل بروز نشدن وبلاگ،ما (گروه وبلاگ نویسی حسینی)در اپحال انجام یک عمل بسیار بزرگ هستیم. برایمان دعا کنید.با خبر
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
سه شنبه 9 شهریور 1389 :: نویسنده : حمید س

اسرار خواندن فکر دیگران!!

آیا مایلید به افکار کسی که در کنار دستتان نشسته است پی ببرید? اگر با افراد زیادی مواجه شده باشیم می توانیم بسیاری از افراد را حتی از نوع صحبت کردنشان بشناسیم.اما این شناخت در مواجه حضوری با دانستن بسیاری ازحالات ثابت شده در علم روانشناسی بهترین فرهنگ نامه آدم شناسی را برایمان می گشاید.

با شناخت بیشتر افراد,ارتباطمان جهت دار می شود و در مدت کوتاهی خواهیم توانست که به هدف مورد نظر در این آشنایی نزدیک شویم.ایجاد رابطه صحیح باعث رشد عزت نفس در انسان می شود و ارتباط ما با خودمان و اطرافیان تقویت می شود.هر چه بهتر وکاملتر با خود ودیگران ارتباط برقرار کنیم,احساس موفقیت از ایجاد یک ارتباط صحیح و دوستانه ما را زودتر به اهدافمان می رساند وباعث تعالی افکار ورفتارمان در زندگی می شود.

1_ فرد خوددار: اگر شخصی دستهایش را پشت کمر قفل کند,نشان می دهد خود را به شدت کنترل کرده است,وی سعی دارد خشم یا احساس ناامیدی را از خود دور کند.

2_حالت تدافعی: اگر انگشتان دست ها به بازو گره خورده باشند,نشان دهنده حالت تدافعی در برابر حمله ای غیر منتظره وناگهانی یا بی میلی برای تغییر چهره شخص است, اگر انگشتها مشت باشند حالت بی میلی شدیدتر است.

3_متفکر:  گره کردن دستها به دسته صندلی نشان می دهد که شخص سعی دارد احساس خود را مهار کند, اما قفل کردن قوزک پاها به یکدیگر حالت تدافعی است.

4_دقت: وقتی شخص انگشت سبابه را روی صورت و بقیه دستش را بصورت گره کرده در پایین صورتش قرار می دهد یعنی که با دقت است.در این حالت فرد سخنان شما را می سنجد وچهره اش حالتی انتقادی دارد.

5_بد گمان: انگشتان گره شدهزیر چانه و نگاه خیره نشان دهنده حالت تردید و دودلی است.او به صحت گفته

هایتان تردید می کند وممکن است آرنجش روی میز باشد.

6_بی گناه: دستهایی که روی سینه قرار گرفته باشند,بهترین نمونه برای نشان دادن بی گناهی و درستکاری است.این حالت اثر باقیمانده از شکل سوگند خوردن استکه دست را روی قلب قرار می دهند.

7_مطمئن: خانمها وقتی که دستها را به کمر می زنند ,نشان می دهند که به آنچه می گویند اطمینان دارند.

8_مرموز: دستهای به هم مشت شده زیر چانه نشان میدهد که شخص نظریاتش را پنهان می کند وبه شما اجازه می دهد به صحبت خود ادامه دهید,تنها هنگامی که حرفهایتان پایان یافت به شما و نظریات شما هجوم می آورد.

9_ظاهر ساز: او آرام به نظر می رسد اما این آرامش قبل از توفان است.این حالتی است که بیشتر روسا به خود می گیرندتا خود را به گونه ای به زیردستان نزدیک کنند ودر عین حال جاذبه آنها نیز کم نشود.

10_آماده و موفق: قرار دادن پاها روی هر چیز (روی صندلی,میز,سکو و...)نشانه حالت مالکیت است.(در یک میز گرد تنها رییس اجازه داردچنین حالتی داشته باشد وآرامش خود را نشان دهد.)

11_اعتماد به نفس: تکیه زدن به صندلی در حالتی که دستها پشت سر قفل شده نشان دهنده اعتماد به نفس قوی است.اگر شخصی در این حالت صحبت می کند به گفته های خود اعتماد دارد و اگر به صحبت های شما گوش می دهد به خود زحمت ندهید,او خود همه ماجرا را می داند.

منبع:پیام روز
نوع مطلب : علمی، اجتماعی، 
برچسب ها :